Розташування комплексу: Київ, Кільцева дорога, 3
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

8 жовтня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT вересень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 01.10.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 11-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 12-го поверху.

1 жовтня 2021

Нові умови купівлі на виплат в ЖК Senat

Будуйте разом з нами - інвестуйте! Купуйте квартиру в ЖК бізнес-класу SENAT на виплат до 17 місяців під 0% ! Мета ЖК SENAT - надати усі привілеї життя бізнес-класу у Голосіївському районі: - 7 хв метро Теремки; - 10 хв пішки до парку Теремки; - 10 хв до парку ВДНГ; - розвинена розважальна інфраструктура; - ТРЦ Республіка у пішій доступності;  - дизайнерське лобі; - комерційна нерухомість для бізнесу та максимального комфорту жителів; - наземний та підземний паркінг; - 10 хв на авто до центру; - розумні планування; - закрита від сторонніх та авто територія; - видові квартири; - далі ще буде! 

10 вересня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT серпень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Senat». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 10.09.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються вертикальні монолітні конструкції 9-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 10-го поверху.  

2 вересня 2021

Останні квартири по стартовій ціні в ЖК Senat

Це лише початок проєкту ЖК SENAT, але вже останні квартири по стартовій ціні️ І остання можливість придбати квартиру бізнес-класу в зеленому районі столиці. За найнижчою - першою ціною на першому етапі будівництва Час летить занадто швидко, і за мить ми здивуємося, звідки у місті новий житловий комплекс. Але це вже зовсім інші цифри. А найнижча вартість найвищої якості зараз!

10 серпня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT липень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Senat». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 06.08.2021 року виконано: І черга будівництва: Секції №1: Виконуються вертикальні монолітні конструкції 6-го поверху. Секції №2: Виконуються горизонтальні монолітні конструкції 7-го поверху.

2 серпня 2021

Старт продажів в ЖК SENAT

К GEOS оголошує довгоочікувану мить: початок продажів апартаментів у проєкті нового формату ЖК SENAT. Це дійсно дуже особлива мить. Адже перший етап будівництва - це єдина можливість інвестувати за найнижчою ever ціною та в рази примножити інвестицію в результаті! БК GEOS - надійний український забудовник, один з лідерів ринку та гарант якості житла без порушення термінів будівництва та заморозок. Кожний проєкт БК GEOS - аргумент для інвестицій на перших етапах зведення ЖК. Проєкт бізнес-класу ЖК SENAT, що обрав для життя зелену локацію  Голосіївського району, це новий концепт комфортного життя в столиці! Тож якщо ви бажаєте завжди бути першим та завжди бути у плюсі - продажі відкрито!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0