Розташування комплексу: Київ, Кільцева дорога, 3
Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

1 лютого 2022

Фіксуємо долар по 27,5 грн в ЖК Senat

Час фіксувати долар!  Купуйте квартиру в ЖК SENAT за стабільною ціною! БК GEOS фіксує долар по 27,5 грн! Інвестуйте без ризиків та залежності від зовнішніх чинників - обирайте стабільність та максимальну вигоду у форматі: - бізнес-клас; - просторі функціональні планування; - панорамні види; - панорамне скління; - локація в ""легенях столиці"" - Голосіївському районі; - закрита територія; - підземний та наземний паркінг; - дворівневі квартири з терасами; - загальні тераси; - зони для відпочинку; - сучасні дитячі майданчики. Обирайте надійність, якість, економію та прибуток з ЖК SENAT!

1 лютого 2022

Хід будівництва ЖК SENAT грудень-січень 2022

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 31.01.2022 року виконано:   І черга будівництва:   Секції №1:   Виконуються монолітні конструкції покрівлі та котельної (парапети). Виконана кладка зовнішніх стін 3-10 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 2-го поверху. Виконана кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 5 поверхи. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 4, 6 поверхів. Завершено монтаж дощової каналізації.   Секції №2:   Монолітні роботи завершено. Виконана кладка зовнішніх стін 3-10 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 2-го поверху. Виконана кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 5, 6 поверхів. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 4, 7, 8, 9 поверхів. Завершено монтаж дощової каналізації.

20 січня 2022

Офіційна новина: ЖК SENAT акредитовано банком "ГЛОБУС"!

Шановні інвестори! Відтепер квартири в ЖК бізнес-класу SENAT доступні для кредитування за вигідних умов: - перший внесок - від 20 % - максимальний термін кредиту - 20 років - мінімальна ставка під 9,9% в рік Інвестуйте сьогодні - встигніть вкласти мінімум в максимум! Спойлер: до кінця року прогнозується загальне підвищення цін на 20%.  

29 грудня 2021

Відділ продажу ЖК Senat відчинено

День Народження вже завтра! Чий? ЖК SENAT відкриває двері у відділ продажів! Додаємо цей факт до інших новорічних див та поспішаємо запросити вас на першу зустріч. Вже навіть готуємо чай, різдвяну каву та екскурс в майбутнє. Чекаємо вас з пн-пт 09:00-18:00, сб-вс 11:00-17:00 за адресою: Кільцева дорога, 3.

7 грудня 2021

Хід будівництва ЖК SENAT листопад 2021

Шановні покупці житлового комплексу «SENAT». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 03.12.2021 року виконано:   І черга будівництва:   Секції №1:  Виконуються вертикальні монолітні конструкції покрівлі (парапети). Виконана кладка зовнішніх стін 3-7 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 8, 9 поверхів. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 4, 6, 8 поверхів.   Секції №2:  Виконується монолітна плита перекриття 15-го поверху. Виконана кладка зовнішніх стін 3-7 поверхи. Виконується кладка зовнішніх стін 8, 9 поверху. Виконується кладка внутрішніх стін і перегородок 3, 4, 5, 6 поверхів.

2 грудня 2021

NEW YEAR SALE в ЖК Senat

Даруємо +12 місяців розстрочки на 5 квартир в ЖК SENAT. Будівництво ЖК SENAT - нового проєкту бізнес-класу від БК GEOS почалося у 2021 році. І саме 2021 є найвигіднішим моментом для інвестиції у своє майбутнє. По-перше, лише зараз діє мінімальна ціна на початку будівництва від забудовника. По-друге, з нового року відбудеться планове підвищення цін в масштабах загального ринку нерухомості. Встигніть отримати максимум за мінімум зараз з ЖК SENAT  - бізнес-клас; - просторі функціональні планування; - панорамні види; - локація в "легенях столиці" - Голосіївському районі; - закрита територія; - підземний та наземний паркінг; - загальні тераси; - зони для відпочинку. Щоб свято було не умовністю, а справжнім початком нового майбутнього.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0